דלתות פנים מעוצבות

דלתות איה דיזיין » דלתות פנים מעוצבות

-->

הכירו את הדלתות פנים המעוצבות של איה דיזיין. מגוון דלתות פנים יוקרתיות מאיטליה המעניקות מראה ייחודי לבית, למשרד, לבתי מלון או מבנים ציבוריים. בחרו את כמר הדלת הרצויה: גמר פורניר או גמר צבע בתנור.

דלתות פנים במבצע

כדי לשדרג או לבנות את הבית כמו שצריך לדעת לבחור את הרהיטים והצבעים הנכונים, לדעת להוסיף רהיטים, תמונות ופסלים ולדעת לשים אותם במקום הנכון. ובכן, יש משקל רב לעיצוב באופן כללי, אך אפשר לשדרג את הבית גם בעזרת פריטים שהם טריוויאליים ובנאליים יותר, כמו ארונות, ריצוף ואפילו דלתות פנים מעוצבות וידיות.

המגוון הרחב של דלתות פנים לבית מעניק אין ספור אפשרויות. הדלת יכולה להתאים את עצמה לשפה העיצובית של הבית ולהיות באותו צבע או גוון, או לחילופין, להוות שבירה גסה ולתת זריקת צבע שונה לחלוטין. כאשר קונים דלתות פנים מאיטליה יודעים שמקבלים איכות, שכן איטליה היא מעצמה בכל הנוגע לריהוט איכותי לבית. איכות אומרת דלתות מעץ טוב, שהן אטומות לרעשים, עמידות לאורך ועם מנגנון סגירה טוב.

כיום יש מגוון עצום של חנויות המוכרות דלתות פנים מעוצבות לבית בכל רחבי הארץ. התחרות היא רבה וזה לא משנה אם מדובר בבית חדש או בבית שעובר שיפוץ, המבחר הוא פשוט עצום. לכן, עדיף לעשות סקר שוק ולגלות כי אפשר למצוא דלתות פנים במבצע בחנויות איכותיות וזולות אשר מחזיקות היצע נרחב של דלתות מכל הסוגים. שווה מאוד לחכות למבצעים, להיות מעודכנים דרך הרשתות החברתיות ולהגיע לחנויות הטובות ביותר.

איכותי יותר, עמיד יותר

הימים בהם דלתות פנים לבית היו רק פונקציונאליות ונועדו רק לסגור את הדלת עברו מזמן. היום יש צורך בדלתות איכותיות, שיהיו חלק מהעיצוב ויציגו יתרונות נוספים כמו אטימות מוחלטת לרעש ועמידות למכות יבשות. בבתים עם הרבה ילדים, הדלתות צריכות להוכיח את עצמם כדי להשאיר את כולם שקטים ולא סובלים מרעשים סביבתיים וכמובן, ממכות שנגרמות, למשל, מכדור שנבעט עליהן. את אותה עמידות מקבלים בדרך כלל מחומר ציפוי שנקרא למינטו. כאשר קונים דלתות פנים למינטו אפשר להיות סמוכים ובטוחים שמקבלים איכות גבוהה שגם תייצר דלת שעמידה לנזקים של חום, קור, רטיבות ועוד.

כאשר מחפשים דלתות פנים למינטו לבית מחפשים למעשה איכות, אך גם יופי. ההתקדמות הטכנולוגית מאפשרת לקבל דלתות פנים ממגוון חומרים וטקסטורות, אשר ישרתו היטב את דיירי הבית. ישנם גם בתי עסק שרוצים לשדר יוקרה ואיכות שצריכים דלתות פנים מאיטליה מעוצבות ואלגנטיות, וגם כאן המענה הוא חשוב מאוד על פי הצרכים של הלקוח. ניתן לייצר דלתות שונות ומגוונות לאותו חלל, או לשמור על קו אחיד. ההחלטה היא בידיים של הלקוח.

דלתות פנים לבית הם לא פריטים שמחליפים כל הזמן, אלא אחת לתקופה, בזמן מעבר, שיפוץ או בנייה חדשה. לכן, כדאי ללכת על דלתות פנים למינטו או רגילות, איכותיות, עמידות וחדישות, כדי לא לקנות מוצר נחות ולסבול ממנו לאורך תקופה. את הנזק הפוטנציאלי מגלים מהר מאוד, כאשר הדלת פנים נשרטת, נפגמת או שהיא אינה אטומה לרעשים.

קניית דלתות פנים מעוצבות היא פעולה שחייבת להיעשות בליווי של איש מקצוע. רק איש מקצוע טוב יידע להנחות אתכם לגבי מה אתם צריכים, מה הם החידושים בתחום ואילו עיצובים להוסיף או לא. יש אין ספור תוספות שאפשר להוסיף לבייסיק, וכדאי לבחון היטב את השטח. למשל, יש דלתות מיוחדות לחדרי שירותים, עם חור קטן אשר מאפשר לראות אם האור דלוק בפנים או לא. יש המון סוגי ידיות וכל מיני עיטורים מעניינים, שיכולים להוסיף.

הדבר החשוב ביותר הוא למלא את הבית בדלתות פנים מעוצבות, טובות ואיכותיות. אל דאגה תמיד תוכלו למצוא אצלנו דלתות פנים במבצע במחירים מעולים. בכל בית ממוצע יש בין 7 ל-11 דלתות וכדי שהבית יהיה מושלם צריך דלתות שישמרו על השקט ולא יפגמו עם הזמן. דלת זה משהו שאי אפשר להסתיר מפני אורחים והיא ובעת הרבה גם לגבי העיצוב, כך שכדאי להשקיע בה מאוד.

Top