מערכות דלתות הזזה לכיס

דלתות איה דיזיין » מערכות דלתות הזזה לכיס

-->

צפו במגוון הדלתות שלנו ובחרו את דלת הזזה המתאימה לבית שלכם:

דלת הזזה לכיס היא דלת שמנגנון ההזה שלה נחבא בכיס אלומיניום המחופה בטיח או גבס ויוצר קיר. דלת הזזה אידיאלית גם לחדרי שירותים קטנים או מקלחות שלהן מתאים דלת הזזה זכוכית או זכוכית חלבית. המנגנון מאפשר לדלת "להעלם" אל תוך הקיר, ובכך מאפשר ניצול טוב יותר של חלל החדר, בנוסף לערך האסתטי הגבוה שלהן. דלת הזזה לכיס של איה דיזיין, הינה ייבוא איטלקי איכותי ומאופיינות בפתיחה שקטה וחלקה של הדלת ורמת גימור גבוהה ואיכותית. ניתן להזמין דלתות מחומרים שונים.

"דלת הזזה, לעומת זאת, עוקפת את אבני הנגף ומעצימה את החלל. היא מאפשרת לשנות את המרחב בלי להפר את איזונו. כשהיא נפתחת, שני מקומות מתחברים בלי לפגוע זה בזה.

כשהיא נסגרת, היא מחזירה לכל אחד מהם את שלמותו. ההפרדה והאיחוד מתחוללים בלי חודרנות. החיים שם הם טיול שלו, רצף ארוך...."

מתוך הספר אלגנטיות של קיפוד, מאת מוריאל ברברי.

דלת הזזה זכוכית

דלתות פנים הן חלק חשוב מאוד מכל בית או משרד, ועם הזמן, צריך גם לדעת לשדרג אותן. הטרנדים משתנים, הדלתות נשחקות ומעבר לכך – צריך לחדש אחת לכמה שנים כדי לשמור על עדכנות עיצובית. מבין כל האופציות של דלתות הפנים, יש אופציה של דלת הזזה זכוכית או עץ אשר פונה להרבה מאוד אנשים.

דלתות הפנים מהוות תחום התמחות בפני עצמו ויש חנויות מיוחדות המתעסקות בנושא, ללא קשר לחנויות הרהיטים. כדי להתקין דלת הזזה זכוכית או כל חומר אחר, צריך לבדוק את ההתאמה למקום הרלוונטי ולראות האם זה אפשרי בכלל. כיום, יש יותר אופציות מכיוון שניתן להתקין דלת הזזה לכיס אלומיניום מיוחד. הכיס מותקן למעשה בקיר ובכך אפשר לאפשר את ההזזה בצורה בטוחה.

כאשר בוחרים דלתות פנים צריך להסתכל על כמה דברים. ראשית, אם הדלתות נכנסות למקום שהוא כבר מעוצב, יש צורך להתאים את הדלת לחלל הכללי. אם מדובר בחלל חדש או משופץ לחלוטין, אפשר לבחור דלת פנים ולהתחיל לעצב כשהיא הבסיס העיצובי עקב הבולטות שלה. בכל חלל ממוצע יש לפחות 7 דלתות והן מהוות חלק דומיננטי מאוד בכל מקום.

האיכות הטובה ביותר

קניית דלת הזזה צריכה להתמקד באיכות. אף אחד לא מעוניין בדלתות פשוטות שיסדקו או ישברו ויש סכנה גדולה עוד יותר למי שיש לו ילדים בבית, אשר יכולים לפגום בדלת בכל מיני צורות. בידוד רעשים הוא גם פקטור חשוב כאשר גם ההורים ואפילו כל אחד מהילדים המתבגרים רוצה פרטיות. אף אחד לא רוצה שישמעו מה קורה בחדר שלו.

דבר נוסף שכדאי להסתכל עליו הוא מנגנוני הסגירה. כיום לכל דלת של חדר או ארון יש מנגנון סגירה חכם, שמונע רעשים או פגיעה בצילינדר. את כל הפתרונות הללו אפשר למצוא כאשר קונים דלת ממותג איטלקי מוכר ואיכותי.

אנשים אשר בונים או משפצים בית או משרד צריכים פתרון של דלתות הזזה איכותיות. לכל דבר אפשר למצוא התאמה לפי טעמו של הלקוח ובמחירים שווים לכל נפש, תוך כדי שלא מתפשרים כלל על איכות. דלתות הזזה הן פתרון נהדר לאנשים שמחפשים דלתות מעט שונות מהדלתות הסטנדרטיות.

Top