בחירה נכונה של דלתות חוץ

כל מה שצריך לדעת על דלתות חוץ 

בין אם אתם מתגוררים בבית פרטי או בדירה בבניין מגורים משותף, דלת החוץ של הבית הינה קטגוריה נפרדת וחשובה ביותר. אחד הדברים החשובים בנושא בחירת דלתות חוץ הוא מיגון הדלתות. מיגון דלת חוץ הבית כמוה מיגון כל הבית כולו. מעבר להגנה והשמירה הפיזית של דלת הבית. מהווה דלת הכניסה אל הבית, בין בבית פרטי ובין אם בבית דירות משותף מענה פסיכולוגי ישיר שגורם לנו לחוש בטוחים. בדיוק בשל הסיבה הזאת רבים מאתנו דואגים להשקיע אלפי ואפילו עשרות אלפי שקלים על דלת הבית לבדה!

מיגון דלתות חוץ מעוצבות של הבית מעבר לתחושת הביטחון הכללית נדרשת למניעת השגת גבול, שמירה על תחושת הפרטיות ומניעת פריצות וניתן לומר, מניעת פריצות קלות או פרצה הקוראת לגנב. תעשיית ייצור הדלתות הממוגנות הפכה לפופולארית היום יותר מתמיד לאחר גל הפריצות שהתגבר והלך מתחילת שנות האלפיים במצב שנראה כגל הפריצות המשמעותי ביותר. תעשיית ייצור, ויותר מכך, תעשיית שיווק של דלתות חוץ לבית יצרה מנגנון חדש של פחד ולכן היום יותר מתמיד ניתן להתרשם ממכירות שיא של דלתות ממוגנות, אשר לאו דווקא עונות על צורך אלא יותר מספקות את הצורך ורק לאחר מכן ממלאות אותו.  דלתות איכותיות הן לאו דווקא אלו המוגדרות כדלת הבלתי ניתנת לפריצה אלא זאת אשר מלווה בתו תקן ישראלי וידועה כדלת בעלת רמת מיגון גבוהה ביותר וקשה לפריצה. בדלתות ממגונות צריך להיות מנגנון התראה והרתעה אשר יצור מראה שיאיים על הפורץ ויביא לתחושה של קושי משמעותי לפרוץ אותה.

דלת חוץ מעוצבת כחלק מעיצוב הבית

 עם זאת כיום כחלק מעיצוב הבית, יש גם דגש על עיצוב דלת חוץ וניתן לשלב בה מספר חומרי גלם איכותיים ועדיין לקבל דלת איכותית, ממוגנת ומעוצבת ברמה גבוהה. חברת איה דלתות אשר הינה חברה יבואנית של דלתות מכל הסוגים לרבות דלתות חוץ מעוצבות, משווקת לקהל הרחב מגוון גדול של דלתות בעלות איכות גבוהה ביותר. בחברת איה דלתות תוכלו לקבל דלתות חוץ לבית מחומרי גלם איכותיים, ידידותיים לסביבה וברמת גימור מושלמת. החברה אפשרת גם בחירה והתאמה אישית בעיצוב דלתות חוץ והכל תחת אחריות רבת שנים ושירות ללא דופי.

לפרטים נוספים התקשרו: 073-7024448

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Top